Pardiralliga koguti üle 97 000 euro

Südamlikku pereüritust juhtis Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu (EVLVL) üks asutajatest, Märt Avandi,  ning selle peaesinejaks oli Heategevusfondi Minu Unistuste Päev patroon Lenna Kuurmaa. Pardirallit austas oma osavõtuga ka Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid.

“Olen südamest tänulik kõikidele annetajatele ja neile, kes aitasid Pardirallil ka sellel aastal teoks saada. Tänu teile saame vähihaigeid lapsi ja nende perekondi toetada vajalike ravimite ostmisel, aga ka pakkuda olulist tuge peredele ja täita väga paljude raskelt haigete laste unistusi,”  rääkis Märt Avandi.

Tänavu juba neljandat korda toimunud Pardirallit korraldab Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit (EVLVL) ning sel aastal toimus see esimest korda koostöös Heategevusfondiga Minu Unistuste Päev. Perepäev Kadrioru pargis pakkus rohkelt avastamist nii suurtele kui väikestele osalejatele, ürituse kõrghetkeks oli kindlasti kõikide soetatud partide koos vette laskmine ja nende võiduujumine.

Pardiralliga kogutud rahast läheb 60% vähihaigetele lastele vajalike ravimite ning muude tarvikute ostmiseks ja nende peredele toetusmeetmete pakkumiseks ning 40% täitmaks raskelt ja krooniliselt haigete laste unistusi läbi neile korraldatavate isiklike unistuste päevade.

Heategevusliku Pardiralli eesmärgiks on teadvustada vähihaigete laste ja nende perede olukorda ning kutsuda ettevõtteid ja eraisikuid üles andma oma panust nende abistamiseks. Vähihaigeid lapsi ja nende perekondi on võimalik toetada aastaringselt läbi Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu. Samuti on võimalik õlg alla panna haigete laste unistuste päevade korraldamisele läbi Heategevusfondi Minu Unistuste Päev .