Lastekaitsepäeval toimus Kadrioru pargis traditsiooniline vannipartide võiduujumine, millega kogutakse raha vähihaigetele lastele.

Kadrioru pargis anti start rohkem kui 18 000 vannipardile ja nende numbrite müügist kogunes 274 548 eurot. Annetustelefonide kaudu on lisandunud üle 155 000 euro. Telefonid on jätkuvalt avatud ja need leiab pardiralli kodulehelt.

Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu algatatud kampaania, mille eesmärk on tõsta teadlikkust vähihaigete laste ja nende vanemate olukorrast ning kutsuda inimesi ja ettevõtteid neid toetama. 

Vähihaigete Laste Vanemate Liit korraldab Pardirallit juba kümnendat korda.

“Pardiralli ei saaks toimuda üksi, ilma tuhandete suure südamega ettevõtete, organisatsioonide ja inimeste abita, kes on kõigi nende kümne aasta jooksul ostnud parte, pannud välja auhindu, toetanud, julgustanud ja innustanud,” ütles Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu tugiisik Luive Merilai. “Meie viimasel Pardirallil kogutud raha väikeste kangelaste toetuseks oli kahjuks otsakorral juba möödunud sügisel, sest toetasime erakordselt raskeid ravisid, mis andsid võimaluse uut kevadet ja suve tervitada mitmetel raskesti haigetel lastel. Nüüd oleme uuesti alguses, et 10. Pardiralliga koguda üheskoos lootust homse nimel,” lisas Merilai. 

Pardiralli peaauhind teistest kiiremini ujunud pardikese omanikule on Estraveli kinkekaart, mille kasutuse osas saab võitja ise langetada otsuse, kuhu ja millal reisida. 

“Me oleme Estravelile südamest tänulikud, et nad sellise ettepanekuga meie juurde tulid ja esikoha välja ujunud pardikesele sellise võidu välja panevad. Usume siiralt, et nii kõnekas auhind annab hoogu pardikeste müügile, sest meie eesmärk on üks – et 1. juunil saaksid laste nimel starti asuda kõik 17 000 pardikest. Estraveli panus on erakordne,” ütles Luive Merilai. 

Estraveli erakliendisuhete ja turundusosakonna juhi Katrin Aaslaiu sõnul on Pardiralli toetamine oluline: “Otsustasime ülla eesmärgi toetamiseks välja panna Estraveli 1000 € väärtuses kinkekaardi, et pöörata inimeste tähelepanu olulisele teemale ja innustada neid Pardirallist osa võtma. Estraveli kinkekaart kehtib maksevahendina mis tahes reisiteenuste eest tasumisel kõikides Estravel Groupi reisibüroodes üle maailma ning selle kasutusaeg on lausa 2,5 aastat. Võitja saab valida endale täpselt meelepärase reisi, olgu selleks puhkus Eestis või välismaal.”

Teiseks ujunud part-sportlase omanikku ootas Pädaste Manor Muhumaal, ööbimine üheks ööks Superior Double kategooria toas Härrastemajas koos õhtu- ja hommikusöögiga sealses restoranis Alexander. Kehale annab kosutust osaline massaž kahele.

Pronksile ujunud part-sportlast ootas Iglupark "Saunaõhtuga Iglupargis,” mis kätkeb endas kolmetunnist sauna kasutamist puuküttega saunas ja saunarätikute renti. Iglusauna saab kasutama tulla kuni 10-liikmeline seltskond endale sobival ajal vastavalt saunagraafikule.

Laisk Part ehk seekordses võistuujumises viimasena finišeerunud part-sportlase omanikku ootab ööbima, hommikusöögile ja SPA-sse Hilton Tallinn Park Hotel.