Pardiralli võitjat ootab 1000 € Estraveli kinkekaart

Lastekaitsepäeval, 1. juunil, hakkavad 17 000 vanniparti ujuma Pardiralli võidu nimel. Nende missioon on suurem kui lühiajalise sprindi võit. Heade inimeste ja ettevõtete toetusega, kes endale vannipardi numbri soetanud, aidatakse vähihaigeid lapsi ja nende vanemaid pikal ja kurnaval teekonnal. 

“Pardiralli ei saaks toimuda üksi, ilma tuhandete suure südamega ettevõtete, organisatsioonide ja inimeste abita, kes on kõigi nende kümne aasta jooksul ostnud parte, pannud välja auhindu, toetanud, julgustanud ja innustanud,” ütles Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu tugiisik Luive Merilai. “Meie viimasel Pardirallil kogutud raha väikeste kangelaste toetuseks oli kahjuks otsakorral juba möödunud sügisel, sest toetasime erakordselt raskeid ravisid, mis andsid võimaluse uut kevadet ja suve tervitada mitmetel raskesti haigetel lastel. Nüüd oleme uuesti alguses, et 10. Pardiralliga koguda üheskoos lootust homse nimel,” lisas Merilai. 

Pardiralli peaauhind teistest kiiremini ujunud pardikese omanikule on Estraveli kinkekaart, mille kasutuse osas saab võitja ise langetada otsuse, kuhu ja millal reisida. 

“Me oleme Estravelile südamest tänulikud, et nad sellise ettepanekuga meie juurde tulid ja esikoha välja ujunud pardikesele sellise võidu välja panevad. Usume siiralt, et nii kõnekas auhind annab hoogu pardikeste müügile, sest meie eesmärk on üks – et 1. juunil saaksid laste nimel starti asuda kõik 17 000 pardikest. Estraveli panus on erakordne,” ütles Luive Merilai. 

Estraveli erakliendisuhete ja turundusosakonna juhi Katrin Aaslaiu sõnul on Pardiralli toetamine oluline: “Otsustasime ülla eesmärgi toetamiseks välja panna Estraveli 1000 € väärtuses kinkekaardi, et pöörata inimeste tähelepanu olulisele teemale ja innustada neid Pardirallist osa võtma. Estraveli kinkekaart kehtib maksevahendina mis tahes reisiteenuste eest tasumisel kõikides Estravel Groupi reisibüroodes üle maailma ning selle kasutusaeg on lausa 2,5 aastat. Võitja saab valida endale täpselt meelepärase reisi, olgu selleks puhkus Eestis või välismaal.”