Pardiralli 2021 auhinnad

01.06 Lastekaitsepäeval toimus juba järjekorras kaheksas Pardiralli. Iga sport-partlane andis oma parima ning tulemuseks oli lõbus ja pingeline ralli.

Esimese koha omanikus küsimust ei olnud – võitjaks osutus pardike numbriga 5256!

Peaauhinnaks on tuttuue Audi A3 kasutamisõiguse kuuks ajaks, mille on välja pannud JMV Motors. Võidu pälvinud pardike saab kuu aega Audi A3 roolis jätkata juba kuival maal Eestimaal turvaliselt ringi rallimist. Lisaks tuleb ka kütusekaart 300eur ulatuses Hellmann Worlwide Logisticsi poolt.

2. ja 3. koha määramiseks läks vaja esmakordselt Pardiralli ajaloos fotofinišit. Enne finišisse jõudmist ei ole mõtet hoogu maha võtta ja seisma jääda, vastasel juhul tuleb selja tagant teine võistleja ja ujub ise finišisse.

Teise koha sai pardike numbriga 5162 ja kolmanda koha 6018.

Teise ja kolmanda koha auhinnad on pea sama võrdsed, kui oli võitlus partide vahel.

Teine koht saab külastada perega Wagenküll hotelli. Auhinnaks on kinkekaart perele (2 täiskasvanut ja 2 last), ööbimine Pargimaja peretoas 2 ööd saabumisega reedel või laupäeval. Majutuspaketis sisaldub rikkalik hommikusöök mõlemal hommikul ja piiramatu spaa külastusvõimalus kogu viibimisaja vältel. 

Kolmanda koha omanik saab puhata perega Wasa resortis. Üks öö majutust perele juunior sviidis või apartemendis (2 täiskasvanut ja 2 last). Rikkalik hommikusöök kogu perele, üllatuskingitused pere pisimatele. Õhtusöök Wasa Resort restoranis – 2 käiku valikmenüüst kõikidele. Pokaal vahuveini täiskasvanutele ja smuutid lastele. Hotellitoas hommikumantlid ja sussid, millega on mõnus spaa-alale suunduda.

Ja kõige laisem part oli seekord 10234! 

Traditsioonilise "Laisa Pardi" kingituse paneb välja Tallink Hotel. Perepuhkus Tallink Spa & Conference hotellis neljale (2 täiskasvanut ja 2 last) peretoas koos veekeskuse kasutusega. Rikkalik hommikusöök kogu perele Itaalia restoranis Ristorante Flavore.

 Lisaks loosisime välja 160 kingitust Pardiralli toetajatelt. Need on kirjas Pardrialli.ee > Pardiralli 2021 > Auhinnad

Kõigi võitjatega võetakse ühendust!