Partide lugu

Meie pardid on juba veteranid ning tublid tegijad. Igal aastal lähevad nad uuesti rallirajale, et aidata vähihaigeid lapsi ja nende perekondasid. 2018 aastal oli võistlustules 14 000 parti ning 2019 aastal on stardiks valmistumas lausa 15 000 pardikest. Nad on aastatega meile kogunenud ja kõige vanemad sportlased on lausa viie aasta vanused. Nendel võistlejatel on juba oma ajalugu ja omad armid.

 

Kuidas toimub pardiralli?

 

Pardid lastakse vette Kardioru pargi kanalisse, kus on ühtlasi nii ralli start kui ka finiš. Muretsema ei pea, kanali äravoolud on kaetud traatvõredega ning sinna meie pardid ei uju. Finišis ootavad tublisid sportlasi juba treenerid ning abilised, kes pardid kokku korjavad ning kuivama ja puhkama viivad. Pardid paigutatakse talveperioodiks mõnusasse sooja puhkeruumi, kuni kevadiste parditalguteni, mil tuleb taas treeningutega alustada.

 

Mis on parditalgu?

 

2018 aastal revideerisime ja märgistasime veel eraldi kõik pardid üle, et iga number oleks korralikult nähtav ja loetav. Nummerdasime juurde 3000 parti, et suurendada võimalust veel rohkem annetusi koguda. Parditalgu toimub igal aastal ning talgude käigus saab iga part üle vaadatud, võistlusnumbri rinda ning veekindluse taastatud.

Vaata 2018 aasta parditalgu videot siit: https://www.err.ee/830897/vannipardid-said-rallikorda