PEREPÄEVA KAVA

Pardiralli toimub 8. juunil kell 12:00 Kadrioru pargis

 

12:00 Pardiralli 2019 perepäeva avamine

12:00 Viimase 200 rallipardi müük

Esinevad:

  • Laine Mägi tantsukooli tantsulapsed
  • Mamma-Mia Laulu- ja huvistuudio
  • Rahvatantsuansambel Uppsar

Kohapeal on:

  • Lasteala
  • Noorteala
  • Beebitelk
  • Piilupai ja ta sõbrad
  • Batuudid ja näomaalijad
  • Pardiralli meenete müük
  • Toitlustusala

12:45 Pardioksjon, mis kestab kuni 13.45

13:00 Karl-Erik Taukari kontsert

14:00 Pardiralli rallipartide START!

15:00 Ansambel Arg Part kontsert

15:40 Pardiralli 2019 võitjate ja kingituse saajate väljakuulutamine

16:00 Pardiralli 2019 perepäeva lõpetamine

 

Sissepääs on tasuta!

Ajakava on paindlik ja selles võib tulla ette muudatusi.

Lotte Lasteala

Pardiralli on vahva perepäev, kus leidub tegevusi igas vanuses lastele kui ka täiskasvanutele.

(Lotte) Lastealal ootavad lapsi alati seiklusteks valmis koeratüdruk Lotte ja värvikas ning pisut koomiline doktor Ave, kelle jääpurikaravi aitab alati iga mure või haiguse vastu. Üheskoos tuntud tegelastega meisterdatakse looduslikest materjalidest keesid, käevõrusid, unenäopüüdjaid ning maalitakse maske ja kivikesi. Soovi korral saavad lapsed hüpata batuutidel või kaunistada end armsate näomaalingute või sädelevate glitter tatoodega. Lotte lastealal tegutseb ka Kelmiküla lasteaia ja Pererestoran HELK heategevuslik kohvik.

Lasteala koostööpartnerid: Lottemaa, Pererestoran Helk Tallinnas, Kelmiküla lasteaed, Batuudijuss OÜ, näomaalijad Gloria Eliisabet Jäätma ja Kerttu-Liina Soonvald, Sära Glitter Tätoveering ja Katrin Tigavas

Koordinaator: Annika Jenkins

Beebiala

Pardiralli perepäeval on mõeldud ka kõige pisemate peale. Beebitelk on pelgupaik emmedele ja beebidele, kus on olemas kõik vajaminev mähkimiseks kui ka väikelapse toitmiseks. Kohapeal kasutamiseks on olemas nii mähkimisalused, mähkmed, niisked salvrätikud, beebikosmeetika, tuubitoidud ja mehud ning imetamisvahendid.

Beebiala aitavad sisustada: Salvest, Mothercare Estonia, Linea Mammababy loodustooted, Sanitex, Tallinna Lauluväljak ja Kangadžungel.

Koordinaator: Mari-Liis Altmann

Noorteala

Noorteala programm on tänavu seotud tervislike eluviiside ja liikumisega.

Eesti vehklemise tipud Katrina Lehis ja Nelli Differt Vehklemisklubist En Garde tutvustavad lastele põnevat spordiala ning erandkorras on võimalik originaalvarustusega ka ise vehklemist proovida. Kohal on tuntud Eesti endine sumomaadleja Kaido Höövelson alias Baruto, kes räägib sumost ning elust Jaapanis. Osalejad saavad Kaido juhendamisel maha pidada tõelise sumo võistluse. Noorteala telgis viiakse läbi Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tudengite poolt hariv suhkrumäng ning koos AHHAA teadusteatriga piilume inimkeha sisse ja vaatame lähemalt, mis juhtub ühe koogiga, kui see ära süüa. Kuhu see kaob? Mis sellest saab?

Perepäeval on võimalik osaleda ka orienteerumismängus, kus lapsed saavad panna proovile nii oma teadmised kui osavuse. Finišis ootab kōiki lōpetajaid väike magus üllatus.

Noorteala koostööpartnerid: Vehklemisklubi En Garde, Katrina Lehis, Nelli Differt, Kaido Höövelson, Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, Teaduskeskus AHHAA,

Noorteala eest vastutab Minu Unistuste Päeva „Aasta vabatahtlik 2017“ Teele Kants.

Noorteala ajakava:

11.00-11.30   Suhkrumäng
11.30-12.00   Vehklemine (väljas)   Suhkrumäng
12.00-12.15   Paus   Orienteerumismäng
12.15-13.00   Sumo (väljas)   Teadusteater (telgis)
13.00-14.00   Taukar pealaval   Orienteerumismäng, suhkrumäng
14.00-14.30   RALLI   Orienteerumismäng, suhkrumäng
14.30-15.30   Teadusteater (telgis)   Orienteerumismäng

Minu Unistuste Päeva telk

Minu Unistust Päeva telgis saab proovida kätt heategevuslikus õnneloosis, kus tänavu on loosirattas pea 1000 eriti ägedat auhinda! Peaauhinna on välja pannud Taevapark OÜ, kus kõigi õnneloosi ostjate vahel loositakse laval välja sünnipäevapakett Super Skypark batuudikeskusesse ja vaateratta sõit külalistele. Teiste seas võib loosiga võita tõeliselt vahvaid mänguasju, tipitelgi, maiustusi, kvaliteetseid hooldustooteid, tõukeratta, muuseumide kinkekaarte jpm toredat. Lisaks sellele jagame värvilisi õhupalle ja iga laps saab oma salajase südamesoovi unistuste puu külge riputada. Perepäeva lõppedes loosime välja ühe õnneliku, kelle soovi Minu Unistuste Päeva vabatahtlikud ellu viivad.

Õnneloosi toetajad: Taevapark OÜ, Rimonne, TY, XS Mänguasjad, Ruudis, Rademar, Kinkston, HÖP, Loodusvägi, Nonna, Salvest, Karli ja Linda maiustused, Balsnack, KUMA, Petrone Print, Elamus SPA, Tradehouse, MG Beauty OÜ, JOIK, Mayeri Sensitive, Signe Seebid, Apollo, Reenux OÜ, Kukupesa, Expressions, Nuku teater, Loodusmuuseum, Kumu, Energiaavastuskeskus, Kadrioru Kunstimuuseum, Tallinna Teletorn, Eesti Tervishoiumuuseum, Ajaloo- ja Filmimuuseum, Happy Socks, Nõelakoda, Euroopa Liidu māja, Martin Müürsepp ja Ott Tänak, Meediagrupi OÜ.

Koordinaator: Kristiina Gabor-Mägi